O NÁS  
   

Vitajte na našej stránke!

Sme mladý ale ambiciózny subjekt ponúkajúci čistiace služby. Ponúkame kvalitné služby za prijateľné ceny najmä v okolí mesta Šamorín, ale aj v iných regiónoch. Pracujeme s modernou technikou a prvortriednymi prípravkami.

Čo ponúkame?

Poskytujeme hĺbkové tepovanie a čistenie kobercov, sedacích súprav, kresiel, čalúnených stoličiek, gaučov, postelí, matracov, automobilov a iného čalúneného nábytku. Pravidelné čistenie a tepovanie Vás zbaví, prachu, špiny a roztočov. Na toto využívame “mokré” hĺbkové čistenie tepovačom Kärcher. Výhodou “mokrého” hĺbkového čistenia je, že nedochádza k nadmernému opotrebovaniu a vytrhávaniu vlasov koberca a poškodzovaniu čalúneného povrchu  tak, ako sa to stáva pri mechanickom kartáčovom  čistení. Tento spôsob naopak vlas regeneruje a narovnáva do pôvodnej polohy. Čistenie sa vykonáva priamo u Vás, tým odpadá manipulácia s kobercami.

Na čistenie využívame  taktiež veľmi účinné čistiace prostriedky od firmy Kärcher, ktoré vyčistia Vaše koberce až do hĺbky vlákien. Tepovanie je ideálne obzvlášť pre alergikov. Postaráme sa o dôkladné odstránenie alergénov z Vášho domova. Zabezpečíme Vám čisté a zdravé prostredie pre Váš život.

Veríme že využijete naše služby a nepochybujeme o tom, že budete spokojní.

Tím Tepovanie-Šamorín.